RANDEVU AL

Tarih

RANDEVU AL

Bir Günde Diş Estetiği

Cerec Cad/cam Teknolojisi ile 1 Günde Diş Estetiği

Hayatınızı 1 günde değiştirin!

Cerec teknolojisiyle hayatınızda bir tılsım masalını başlatıyor ve bu bir günlük işlemden sonra büyülü bir geleceğin anahtarını size teslim ediyoruz. Cerec, diş hekimliğinde son teknoloji kullanılarak yapılan bir uygulamadır.

Bu teknolojide diş dokusu bilgisayar ortamında oluşturulduğu için ölçü almaya gerek kalmaz. İstenilen porselen restorasyonlar için sadece bir seans yeterlidir. Bu teknikle dolgu veya kaplama yapılacak olan dişin, 3 boyutlu optik ölçümü bilgisayar kamerası ile yapılır ve dijital ortama aktarılır. Cerec ile tek porselen kaplamalar, porselen inlay, onlay (dolgu), porselen köprüler ve laminalar bir günde yapılır.

Cerec uygulamasının başlıca avantajları

1. Tek seansta işlemin yapılabilmesi
2. Tek bir gün içerisinde tüm ağzın tedavi edilebilmesi
3. Tedavi sırasında ve sonrasında yüksek koruma ve kontrol imkanı
4. Geçici protez kullanmaya gerek bırakmaması
5. Hastanın en rahat edebileceği şekilde, bilgisayar ortamında ölçü alınabilmesi (Ölçü kaşığı kullanılmadığından dolayı hasta bulantı yaşamaz.)
6. Hızlı bir üretime sahip olup hemen uygulanabilmesi
7. Zengin materyal seçeneğinin olması
8. Metal kullanmadan porselen restorasyon yapılması
9. Son derece dayanıklı olması ve estetik görünmesi

Cerec teknolojisi, tek bir günde oldukça rahat bir şekilde hızla uygulanır. Cerec uygulaması sırasında kullanılan materyaller, diş ve dişetleri ile mükemmel uyum gösterir. Cerec tekniği; dolgu gereken dişlerde lamina, kron ve köprü gibi işlemler yapmak için kullanılır. Böylece uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilen estetik ve doğal görünen dişlere sahip olunur.

Ön diş, pembe diş, tavşan diş veya yamuk diş görüntülerinden kurtulmak için Cerec teknolojisi ile yapılacak bu işlem tamamiyle görünütünüzü değiştirecektir.

Bu yapılacak diş estetiği İstanbul içinde gerçekleştirilecektir.

Diş eti estetiği için de geçerli olan işlem için diş estetiği fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ağızda doğal ve estetik bir görüntü!

E-max kuron bir tam porselen çeşididir. Hem alt yapı olarak hem de tek parça olarak yapılıp kullanılabilir. E-max kuronlar estetik amaçlı ve/veya kesici dişler, köpek dişleri ve küçük azı dişlerinde kaplama yapılması gerektiği zamanlar uygulanabilir.

Ancak E-max köprü protezleri sadece tek diş eksiklerinde uygulanabilmektedir. E-max kuronların ışık geçirgenlikleri fazla olduğundan, doğal ve estetik bir görüntü elde edilir. E max’ın bir diğer önemli özelliği de alerjiye neden olmamasıdır. Diş hekimliğinde bilgisayarla tasarım ve üretim teknolojisini gelişimiyle bir çok tam porselen materyal geliştirilmiştir. En uygun materyal seçimi için hastanın detaylı klinik ve radyolojik muayenesi yapılması gerekir.